PASAULINIS POPIEŽIAUS SUSITIKIMAS SU ŠEIMOMIS DUBLINE (AIRIJA)

2018 METŲ RUGPJŪČIO 21-26 DIENOMIS

PSS_logo

 

PŠS 2018 bus džiaugsmingas ir parturtinantis įvykis suaugusiesiems, jaunimui ir vaikams. Penkių dienų laikas skirtas susitikti ir melstis, augti tikėjime ir meilėje, švęsti, pasisemti stiprybės tęsti gyvenimo kelionę sugrįžus į namus. Keturios pagrindinės renginio dalys:

Rugpjūčio 21 d. atidarymas

Į atidarymą įsitrauks visos Airijos bažnyčios. Kiekviena vyskupija turės vietos atidarymo ceremoniją, vyksiančią tuo pačiu metu kaip ir pagrindinė ceremonija. Todėl viliamasi, kad piligrimai ir šeimos, atvykę iš svetur, turės galimybę prisijungti prie įvykio ir šventimo bet kurioje vyskupijoje.  

Rugpjūčio 22–24 d. kongresas

Pagrindiniai pranešėjai, darbo grupės ir diskusijos; parodos, meno ir kultūrinės veiklos, kasdienė Eucharistija, liturginės ir maldos tarnystės. Kiekviena diena apmąstys PŠS temą „Šeimos evangelija – džiaugsmas pasauliui“. Popiežius Pranciškus savo laiške besiruošiant PŠS 2018 ragino, kad pasiruošimus ir patį įvykį lydėtų gilinimasis į posinodinį apaštališkąjį paraginimą Amoris leatitia.Kongreso programa atlieps šį paraginimą: I diena Šeima ir tikėjimas (temos iš 1–3 dalių Amoris leatitia). II diena Šeima ir meilė (temos iš 4–6 dalių Amoris leatitia). III diena Šeima ir viltis (temos iš 7–9 dalių Amoris leatitia). PŠS 2018 tema įvairiais elementais atsispindės ir jaunimo bei vaikų programose.    

Rugpjūčio 25 d. ŠEIMŲ FESTIVALIS

Ryškiausias ir gražiausias renginio įvykis visuose PŠS yra šventė šeimoms. Šis koncertinis renginys vyks didžiulėje Dublino erdvėje rugpjūčio 25 d. vakare. Tai šventės laikas, kuomet šeimos susirenka švęsti šeimos dovanos PŠS temos perspektyvoje. Šventėje maldos ir džiaugsmo fone susijungs muzika, šokis, daina, taip pat atrinktų penkių šeimų iš skirtingų pasaulio vietų liudijimas apie jų šeimos ištikimybę.  

Rugpjūčio 26 d. IŠKILMINGAS EUCHARISTIJOS ŠVENTIMAS

PŠS 2018 užbaigs iškilminga Eucharistija dėkojant Dievui, Švenčiausiajai Trejybei, už šeimos dovaną ir jos pašventinimą. Eucharistijos šventimas ne tik vainikuos 2018 metų susitikimą, bet ir kartu su Pasauliečių, šeimos ir gyvybės dikasterija bus paskelbta kito susitikimo vieta.  

KVIEČIAME VYKTI ŠEIMAS!