Nuostabi gamta, saulėtas oras rugsėjo 30- spalio 1 dienomis sukvietė Šiaulių vyskupijos Šeimos centro savanorių komandą prie Platelių ežero. Čia vyko tradicinis kasmetinis savanorių savaitgalis "Darykite, ką tik jis jums lieps" (Jn 2, 5). Susirinko savanoriai iš visos Šiaulių vyskupijos - Šiaulių, Kelmės, Radviliškio, Joniškio. Vyko mokymai, tobulinimosi kursai, dalinimasis patirtimi, bendravimas, naujų savanorių pristatymas. Buvo aptartos Sužadėtinių rengimo programos naujovės, papildoma medžiaga ir priemonės. Taip pat daug kalbėta apie darbą grupėje. Lektoriai Loreta ir Gediminas vedė praktinius užsiėmimus, pritaikydami ir demonstruodami grupinio darbo metodus, kuriuos tiesiogiai galima pritaikyti vedant sužadėtinių užsiėmimus.

Sekmadienio rytą, bendrystės dvasioje nuvykome į Platelių bažnyčią dalyvauti su visa bendruomene šv. Mišiose. Vietos klebonas mus šiltai pasitiko, bendravome su juo. Įspūdį paliko betarpiškumas ir meilė savo parapijai.

Prieš išvykstant į namus, pietų metu, savanoriai dalijosi įspūdžiais. Labiausiai palietė tai, kad šis susitikimas buvo vienas dvasingiausių ir giliausiai asmeniškai prakalbinusių ne vieną. Dalyviai atsivėrė, dalijosi, liudijo iš savo gyvenimo, ramybė ir priėmimas, dvasinė šiluma ir supratimas lydėjo visą savaitgalį ir išliks dar ilgai kiekvieno dalyvio prisiminimuose.

Info pateikė ŠVŠC direktorė