Dėmesio

Santuokos kursas poroms

Santuokos kursas – tai 8 praktinių seminarų ciklas pagal Nicky ir Silla Lee metodiką.

Seminarų metu poros įgija naudingų įgūdžių santykiams stiprinti. Kiekvienas susitikimas trunka apie 2 val., kurio metu poros išklauso lektorius ir atlieka praktines užduotis.

Tai aštuoni pasimatymai jūsų porai jaukioje aplinkoje. Šaltais žiemos vakarais, malonioje aplinkoje su  arbatos puodeliu rankose jūs  klausysitės praktinių, įdomių ir informatyvių paskaitų DVD formatu.  Apie jūsų santykius kalbėsitės tik su partneriu.

Mūsų santykiai per laiką apsineša dulkėmis, nusistovi kasdienybėje. Šio seminaro tikslas yra paskatinti poras kalbėtis apie tarpusavio santykių sritis, kurios dažniausia sukelia įtampas, ir formuoti naujus bendravimo įpročius. Norime atkreipti dėmesį, kad šis kursas netiks poroms, kurios turi rimtesnių santykių problemų ir kurioms yra būtinas tarpininkas. Jo paskirtis yra to išvengti - t.y., neleisti problemoms tiek įsisenėti, kad apie jas būtų pernelyg skausminga kalbėti. 

 

Kurso dalyviai išmoksta:

- efektyviau bendrauti ir suprasti vienas kito poreikius - suartėti išsprendžiant konfliktus ir  išgydyti praeities nuoskaudas - atpažinti vaikystės poveikį dabartiniams santykiams ir  pagerinti santykius su tėvais / uošviais - pasiekti didesnį seksualinį artumą ir atpažinti vienas kito meilės kalbas

Ir dar daug daug visko išmoksta sutuoktiniai, kuriems ne tas pats, kaip gyvenasi poroje.

 

Išmokę vienas kitą geriau suprasti, jūs padėsite ir savo vaikams, nes Jūsų santykiai taps malonesni ir jaukesni, o Jūsų vaikai mokysis iš Jūsų gyventi darnoje ir pagarboje, gražaus bendravimo su savo sutuoktiniu, ir šiuos įgūdžius jie pritaikys savo būsimose šeimose.

Susitikimuose Jus lydės savanorių pora.

Kursas yra mokamas. Rinkliava - 15 eur porai už visą ciklą.

Registruotis:

el. paštu svscentras@gmail.com,

mob. tel 865273662, tel 52 06 26,

arba  Šeimos centre, Tilžės g. 186, Šiauliai 9-13 valandomis.

                                                                                                                                                                                        Info pateikė ŠVŠC